Zaposlimo vrtnarja

Trbovlje, 14. marca 2023 - Objavljamo eno prosto delovno mesto z nazivom "VRTNAR III (M/Ž)". Rok za prijavo na delovno mesto je 22. 3. 2023.

Komunala Trbovlje išče delavca/delavko za prosto delovno mesto vrtnar III.
Z izbranim kandidatom bo sklenjena pogodba za polni delovni čas in sicer za določen čas (za čas nadomeščanja začasno odsotnega delavca) z enomesečnim poskusnim delom. Delo je enoizmensko, dopoldan.

Delovne naloge:
  • izvajanja del na javnem zelenju (priprava, saditev, sajenje, gnojenje, oskrbovanje, obrezovanja, zaščita…)
  • vzdrževanje zelenic (košnja, grabljenje, mulčenje…)
  • delo z motorno žago in drugimi mehano-tehničnimi pripomočki ter vzdrževanje le-teh;
  • opravljanje prevozov s poltovornim dostavnim vozilom;
  • pomoč pri izvajanju del na vzdrževanju cest;
  • pomoč pri zidarskih delih;
  • pomoč pri postavljanju cestne signalizacije in signalizacije za zavarovanje delovnega mesta vključno z vzdrževanjem ter odstranitvijo;
  • delo v zimski službi;
  • izvajanje navodil za varstvo pri delu in uporaba zaščitnih sredstev;
  • opravljanje sorodnih del in nalog po naročilu neposrednega vodje.

Pogoji za prijavo:

izobrazba: dokončana osnovnošolska
delovne izkušnje: /
vozniški izpit: B kategorije
znanje slovenskega jezika: zelo dobro razumevanje, govorjenje in pisanje

Prijave (vlogo z življenjepisom) sprejemamo po pošti na naslov: Komunala Trbovlje, Savinjska cesta 11a, 1420 Trbovlje ali po elektronski pošti na naslov javno.podjetje@komunala-trbovlje.si

ROK ZA PRIJAVO: 22. 3. 2023

VEČ INFORMACIJ: