Tržnica Trbovlje tudi na praznično soboto po rednem urniku

Trbovlje, 13. avgusta 2020 - Trboveljska mestna tržnica bo odprta tudi na praznično soboto, 15. avgusta. Obiskovalce ob tem prosimo, da dosledno upoštevajo navodila za varen obisk tržnice.

Kljub temu, da bo sobota, 15. avgusta, praznična, bo trboveljska mestna tržnica vseeno odprta po rednem urniku med 7. in 12. uro. Urnik delovanja tržnice v letu 2020 je sicer objavljen na TEJ POVEZAVI.

Ob obisku tržnice so sicer še vedno v veljavi posebni ukrepi, zato obiskovalce prosimo, da jih dosledno upoštevate. Na TEJ  POVEZAVI pa najdete kontakte nekaterih ponudnikov, s katerimi se lahko za prodajo živil dogovarjate neposredno.

POSEBNI UKREPI na trboveljski tržnici:

• - priporočen vhod na tržnico je s spodnje strani oz. s strani pekarne,
  • - izhod je na zgornji strani proti Sparu,
  • - na vhodu je nameščen razkužilnik za roke, ki delujejo na senzor, tako da ni potrebno nikakršno pritiskanje,
  • - kljub temu, da tržnica ni v pokritem prostoru, je zelo priporočljiva uporaba zaščitne maske, tako za prodajalce kot kupce,
  • - potrebno je upoštevati medsebojno razdaljo najmanj 1,5 m,
  • - po nakupu tržnico nemudoma zapustite,
  • - ne zadržujte se na tržnici, če ne nameravate kupovati in ne uporabljajte je samo za prehod – temu je namenjen pločnik.

Vse občane in obiskovalce tržnice prosimo, da dosledno upoštevate ta navodila. Na ta način bo namreč vsakdo izmed nas poskrbel ne le za lastno varnost, ampak tudi za varnost celotne skupnosti.