Tržnica Trbovlje ostaja odprta

Trbovlje, 29. marca 2021 - V času zaprtja javnega življenja trboveljska mestna tržnica ostaja med izjemami, ki so odprte in lahko poslujejo, čeprav v omejenem obsegu.

V skladu z vladnimi navodili se v času med 1. in 11. aprilom država zapira, odprta ostaja kritična infrastruktura ter izjeme, med katere spadajo tudi tržnice. Trboveljska mestna tržnica tako ostaja odprta, na njej pa bo možno kupiti živila in sadike zelenjave ter cvetja, izjema so oblačila in obutev, ki jih v tem času ne bodo prodajali. Prodajalci se morajo obvezno enkrat tedensko testirati na COVID-19, negativen test pa potrdijo s podpisom izjave pri našem delavcu na tržnici.

Prosimo, da ob obisku tržnice dosledno uporabljate zaščitne maske in upoštevate vse ostale preventivne ukrepe.

V času zaprtja države bomo sicer odvoz odpadkov izvajali kot običajno, odprt ostaja tudi zbirni center Neža.