Sodelovanje s šolami

Odgovornost in skrb za okolje prenašamo tudi na mlajše generacije. Tako pogosto sodelujemo z vrtci in šolami v trboveljski občini. Na povezavah si lahko ogledate prispevke učencev.

OŠ Trbovlje
Učenci  3. triade OŠ Trbovlje v šolskem letu 2013/14 pod vodstvom prof. Katje Dragar sodelujejo na fotografskem natečaju Živa voda, ki ga organizira Aqvaviva. Za njihove fotografije lahko glasujete do 10.4.2014.

Poleg tega so se učenci udeležili tudi tekmovanja za priznanje Zeleno pero, ki ga je organiziralo Društvo Planet Zemlja. Posvetili so se temi o odpadkih in dosegli zelo dobre rezultate. Nagrade bodo prejeli ob dnevu Zemlje, 22.aprilu. Njihove prispevke si lahko ogledate tukaj.

Za uspešno delo jim iskreno čestitamo. Veseli nas, da znajo opazovati in da smo pri nastajanju izdelkov sodelovali tudi mi.