Prosto delovno mesto vodje gospodarskega sektorja

Trbovlje, 29. julija 2020 - Objavljamo eno prosto delovno mesto z nazivom "vodja gospodarskega sektorja". Rok za prijavo na delovno mesto je 6. 8. 2020.

Komunala Trbovlje išče delavca/delavko za prosto delovno mesto vodje gospodarskega sektorja. Z izbranim kandidatom bo sklenjena pogodba za nedoločen čas s poskusnim obdobjem šest mesecev.

Delovne naloge zajemajo vodenje in organiziranje izvajanja računovodskih, finančnih, planskih, analitičnih, komercialnih in informacijskih nalog ter izvajanje vseh poslovnih funkcij v okviru gospodarskega sektorja.

Pogoji za prijavo:
- izobrazba: 8. raven izobrazbe oziroma specializacija po visokošolski izobrazbi (prejšnja) ali visokošolska univerzitetna izobrazba (prejšnja) ali magisterij stroke (2. bolonjska stopnja), ekonomske ali druge smeri.
- delovne izkušnje: 1 leto
- vozniški izpit B kategorije
- znanje slovenskega jezika (tekoče razumevanje, govorjenje in pisanje)
- računalniška znanja: osnovno znanje (urejevalniki besedil, delo s preglednicami, delo z bazami podatkov)