Manj svečk za manj grobov

Trbovlje, 25. oktobra 2019 - Tudi letos bo na trboveljskem pokopališču v Gabrskem pred 1. novembrom potekala vseslovenska akcija Manj svečk za manj grobov, ki jo vodi Dobrodelno društvo Fundacija svečka.

Namesto sveč boste lahko prispevali za nakup torb prve pomoči, s katerimi se bodo opremila vsa gasilska društva v trboveljski občini. V zameno pa boste prejeli zastavico, ki bo krasila grob namesto nagrobnih sveč, ki ustvarjajo kupe odpadkov.

Vsako leto tudi naše podjetje sodeluje pri akciji z brezplačno namestitvijo stojnic za izvedbo akcije, letos pa bomo prvič sodelovali tudi kot prostovoljci pri zbiranju prispevkov.

Zastavice pred pokopališčem v Gabrskem bodo na voljo od 7. do 19. ure ob naslednjih terminih:
- sobota, 26. 10. 2019
- nedelja, 27. 10. 2019