Grenadirmarš Komunale Trbovlje dosegel tretje mesto

Trbovlje, 25. maja 2019 - Ekipa Komunale Trbovlje je na sobotnem dogodku Grenadirmarš 2019 dosegla odlično tretje mesto!

Tudi močan popoldanski naliv ni pregnal zagnanih kuharskih ekip, ki so se v soboto pomerile v pripravi tradicionalne zasavske jedi - grenadirmarša. Tekmovalci so bili vztrajnejši od dežja in dogodek se je kljub začetni negotovosti razvil v pravi kulinarični praznik.

Več kot 10 ekip se je na tokratnem dogodku pomerilo v pripravi grenadirmarša, jedi iz krompirja in testenin, ki pa so se je lotili vsak na svoj edinstven način. Tako so tudi nastale številne različice, ki jih je ocenila strokovna žirija v sestavi Iztok Gumzej, Slavko Adamlje ter Roman in Miha Ledinek.

Ekipa Komunale Trbovlje je s svojim grenadirmaršem dosegla odlično tretje mesto, drugo mesto so dosegle Žvirce iz OŠ Trbovlje, zmago pa so domov odnseli predstavniki društva Perkmandeljc, ki so hkrati osvojili tudi prehodni pokal za najlepše urejeno stojnico.

Takole smo prireditev spremljali na našem facebook profilu: