Bližajoče se akcije

V soboto, 7. aprila 2018, bo v naši občini potekala očiščevalna akcija Očistimo in uredimo Trbovlje. Na ta dan bo ZC Neža obratoval od 9. do 15. ure. Vabljeni k sodelovanju, vreme bo ugodno. Več o akciji: tukaj

V četrtek, 12. aprila 2018, pa bo v mestu potekala akcija zbiranja nevarnih odpadkov iz gospodinjstev po naslednjem razporedu:

DATUM ODVOZA

LOKACIJA

ČASOVNI TERMIN

četrtek, 12. 4. 2018

Opekarna 26, dvorišče Toplarne Polaj

14.00 – 16.00

Ulica Sallaumines, na parkirišču za Restavracijo »L«

16.00 – 17.30

Savinjska cesta, nasproti Komunale pri starem gasilskem domu

17.30 – 19.00

Občani lahko brezplačno oddate naslednje nevarne odpadke iz gospodinjstev: odpadna jedilna in motorna olja, akumulatorje in baterije, ostanke barv, lakov in topil, stara zdravila, pesticide, druge nevarne kemikalije, neuporabne termometre, neuporabno kozmetiko in čistila ter embalažo pod pritiskom.

Nevarne odpadke iz gospodinjstev brezplačno sprejemamo tudi v ZC Neža, vsak delavnik od 7. do 15. ure, ob sobotah od 9. do 13. ure.