Akcija Očistimo in uredimo Trbovlje ODPOVEDANA

Trbovlje, 12. marca 2020 - Akcija Očistimo in uredimo Trbovlje, ki je bila načrtovana za soboto, 28. marca 2020, je zaradi širjenja novega koronavirusa prestavljena na kasnejši termin

Skladno z vladno Odredbo o prepovedi organiziranja prireditev zaprtega tipa, kjer se zadržuje več kot 100 ljudi in ostalih sprejetih ukrepov za zamejitev širjenja novega koronavirusa, je čistilna akcija Očistimo in uredimo Trbovlje, napovedana za 28. marec 2020, odpovedana.

Kot so sporočili z Občine Trbovlje, je zdravje občanov je na prvem mestu, zato so se odločili preventivno prestaviti datum čistilne akcije, predvidoma na drugo polovico aprila. O novem datumu čistilne akcije in vseh potrebnih informacijah vas bomo pravočasno obvestili.