Sanitarije na trboveljski mestni tržnici sijejo v novi podobi

Trbovlje, 28. januarja 2022 – Na trboveljski mestni tržnici smo zaključili projekt celostne prenove sanitarij, ki so zdaj ponovno na voljo uporabnikom. Prenovljeni objekt je uvodni korak v celovito prenovo tržnice, ki je v načrtu v prihodnjih letih.

V okviru celostne prenove sanitarij smo objekt energetsko sanirali ter obnovili celotno notranjost objekta: zamenjali smo instalacije in stavbno pohištvo ter prenovili toaletne prostore in kabine za pomerjanje oblačil.

Prenovljeni objekt ima dva vhoda, na desni sta žensko in moško stranišče, prostor za pomerjanje oblačil ter previjalnica, prostor pa krasi dekorativna tapeta, ki označuje sanitarije; za levimi vhodnimi vrati pa je nameščeno stranišče za invalide, ki se odpira le s ključem, ki je na voljo pri upravniku tržnice.

Projekt obnove je izdelala družba AS ARHITEKTURA, izvajalec pa je bilo podjetje AA GRADING.