Odvoz odpadkov na praznični ponedeljek po urniku

Trbovlje, 12. avgusta 2022 - Na praznični ponedeljek, 15. avgusta, bomo odvoz odpadkov izvajali po ustaljenem urniku, pri enostanovanjskih hišah bomo odvažali mešane komunalne odpadke. Zbirni center Neža pa bo v ponedeljek zaradi praznika zaprt.

Ob tem prosimo občane, da upoštevate obratovalni čas zbirnega centra Neža in ne puščate odpadkov pred vrati. Tudi takšno ravnanje kvari izgled našega mesta, skladno z Odlokom o zbiranju komunalnih odpadkov v občini Trbovlje (Ur. vestnik Zasavja, št. 23/20) pa je tudi kaznivo.

Za brezplačno oddajo kosovnih odpadkov na podeželju je treba izpolniti naročilo za odvoz kosovnih odpadkov iz gospodinjstev in šele po predhodnem dogovoru z nami odpadke pripravite na prevzemno mesto k zabojnikom.