15OCT2019

V pričakovanju jesenske podobe mesta

Trbovlje, 15. oktobra 2019 - Poletna zasaditev javnih površin se poslavlja, mesto bodo v teh dneh že zamenjale jesenske barve.

Letošnja poletna podoba mesta nas je razvajala s cvetočimi in barvitimi rastlinami. Poletne mesece in prve jesenske tedne so nas v parku pred občinsko stavbo spremljale bujno cvetoče novogvinejske vodenke, na stopnicah pred DDT lantane, pred najstarejšo trboveljsko hišo pa begonije in druge poletne cvetlice, za katere so skrbeli naši delavci.

V oktobru bodo naši delavci poletno zasaditev zamenjali z mačehami in čebulnicami, ki se bodo razcvetele spomladi. Tudi pelargonijam in okrasnemu sladkemu krompirju na komunalskih oknih se izteka čas. Kmalu jih bodo nadomestile vednozelene smrečice in nas popeljale v zimski čas.

Več fotografij poletne zasaditve pa najdete na TEJ POVEZAVI.

Avtor: Komunala Trbovlje